Universal contour wrap

Krása - zdraví - vitalita

Jediné ošetření, které Vám pomůže se všemi problémy najednou bez ohledu na věk.

  • Formování postavy
  • Vyhlazování celulitidy
  • Zpevnění pokožky
  • Detoxikace
  • Odkyselení organismu
  • Podpora vitality
  • Omlazení kůže a duše
  • Podpora lymfatického systému
  • OKAMŽITÝ EFEKT!

Garance ztráty 15 centimetrů

Ošetření zahrnuje zabalení klienta do 25-30 obinadel, která jsou namočena v bahně bohatém na vzácné minerály z Mrtvého moře. Kombinace obinadel a bahna zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, stlačuje a zeštíhluje zóny, ve který se nejvíce ukládá tuk. Tím se postava pěkně tvaruje bez rozdílu věku, velikosti a váhy. Bahno se plně vstřebá do kůže, která je po zabalení nádherně sametově jemná a hladká. Kůže se čistí a omladí. Významnou součástí ošetření je dokonalá detoxikace. Bahno pomáhá vytáhnout škodliviny uložené pod kůží již při prvním zábalu.

Komu zábal pomůže

Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledá zeštíhlující program s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy.

Například těm, kteří chtějí okamžité výsledky (svatba, dovolená, ples...), zpevnění kůže po těhotenství, ztrátě hmotnosti, snížit celulitidu, strie. Dále pomáhá příliš zaměstnaným lidem, kteří se rádi udržují v kondici, ale nemají čas na cvičení. Detoxikační zábal také zmírňuje bolesti kloubů, svalů a posiluje imunitní systém. S průměrnou ztrátou 25cm při prvním zábalu budete nadšeni.

Tak na co ještě čekáte? Není nic jednoduššího, než se u nás objednat a přesvědčit se!

Ceník UNIVERSAL CONTOUR WRAP

UNIVERSAL CONTOUR WRAP 1x 1 350,- Kč
UNIVERSAL CONTOUR WRAP 3x 3 750,- Kč

Vybalte si štíhlejší a zdravější "já"

Hluboká DETOXIKACE a okamžitá ztráta centimetrů! Účinek již za pouhé 2 hodiny!

Pokud přemýšlíte o tom, jak se zbavit pár centimetrů, můžete vždycky začít sportovat nebo zkusit nejnovější dietu, ale pokud chcete okamžitý výsledek rozhodněte se pro Universal Contour Wrap /univerzální konturní zábal/ a my Vám garantujeme, že ztratíte minimálně 15 centimetrů za pouhé 2 hodiny – také perfektní pro speciální příležitost!

Toto nejspíš zní moc dobře na to, aby to byla pravda, ale s průměrnou ztrátou 20-25 centimetrů již při prvním zábalu, jsme přesvědčeni, že budete nadšeni.

Garance ztráty 15-ti centimetrů

Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledá nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo. Pro získání více informací o tom, jak tento okamžitý úbytek centimetrů může fungovat, se obraťte na nás.

Universal Contour Wrap je jedno z vůdčích zeštíhlovacích ošetření známé po celém světě, které používá kolem 2000 salónů po celé Evropě. Se ztrátou v průměru 20-25 centimetrů už při prvním zábalu, není žádným překvapením, že je to velký hit jak mezi zákazníky, tak mezi profesionály.