Čokoládová masáž

Čokoládová masáž Čokoládová relaxační masáž je luxusní procedura, která dokonale uvolní namožené svalstvo, zregeneruje pokožku a navodí pocit štěstí.

Čokoláda obsahuje mnoho důležitých prvků potřebných pro lidský organizmus, ke kterým mimo jiné patří vitamíny, minerály a antioxydanty.

Čokoládová masáž je procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety.

Tehdy se vědělo, že čokoláda dává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Díky čokoládové masáži či zábalu tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončenív kůži a aktivuje látkovou výměnu.

Pozitivní účinky čokoládové masáže

  • podporuje odplavování toxických látek z těla
  • vyživuje a omlazuje pokožku
  • zbavuje pleť vrásek a suché kůže a navrací jí jemnost a pružnost
  • účinně bojuje s celulitidou, striemi a celkově pomáhá formovat postavu
  • působí také na tvorbu hormonů radosti (endorfiny, serotonin)
  • výborná k odstranění deprese a stresu

A odkud čokoládová masáž pochází

Před 4000 lety objevili Aztékové v jihoamerických pralesích kakaovník, z něhož začali vyrábět lahodný nápoj, který popíjeli při svých obřadech. Využívali ale i léčivých účinků kakaa a kakaového oleje. Do Evropy ji přivezl španělský dobyvatel Hernand Cortéz v roce 1528. Brzy se stala lahůdkou španělských a francouzských královských dvorů. Dodnes je čokoláda lahůdkou známou po celém světě.

Co Vám můžeme slíbit? Po těchto čokoládových hodech rozhodně neztloustnete a Vaše smysly budou uspokojeny.

  • CENA: 690,- Kč - zahrnuje peeling zad, šíje, masáž čokoládou 98% - 60 min


Dopřejte tento zážitek i vašim přátelům formou dárkového poukazu.